ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU - WYNIKI !!!

Na początek podziękowania!

Bardzo wam dziękuje za udział w konkursie ale także i w zabawie! Wyszło dość kameralnie ale za to miałyście większą szanse podczas losowania:)

Był to pierwszy konkurs jaki zorganizowałam ale z pewnością nie ostatni! Tym co się nie udało będą mieć szansę w kolejnych rozdaniach - konkursach a z pewnością ich nie zabraknie:)

 Jeśli chodzi o zgłoszenia. Sprawdziłam wszystkie dokładnie i muszę stwierdzić iż nieliczne grono uczestników nie do końca poprawnie zamieściło chociaż by formularz zgłoszeniowy...Na małe mankamenty przymknęłam oko. Podczas kolejnych rozdań zwracajcie uwagę na takie rzeczy. Inaczej będę musiała was zdyskwalifikować czego bardzo bym nie chciała.

Jak już wiadomo mogłyście zdobywać punkty. Osoby z najwyższą punktacją miały większe szanse - czyli otrzymały dodatkową ilość losów.

A teraz losowanie:)

Zwycięzcą zostaje:


Serdecznie gratuluje:)

Z wygraną osobą skontaktuje się poprzez maila a was już dziś zapraszam na kolejne rozdania jakie mam w planach zorganizować.

11 komentarzy:

 1. Gratuluję ;)
  chociaż szkoda, że mi się nie udało ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może w następnym rozdaniu będziesz mieć więcej szczęścia :)

   Usuń
 2. Gratuluję :) Może następnym razem mi się uda :) Zapraszam do mnie w wolnej chwili :) http://polishgirlinnewyork.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. cóż za emocje :D
  Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 4. oo wygrałaś tu w konkursie bravo

  http://naturalnaja.blogspot.com/2013/08/wygraj-mydeka-marsylskie-wyniki.html?showComment=1377195274472#c644471598020865335

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak - też to odkryłam nie dawno :) Dziękuje :*

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja przyłączam się do gratulacji.

  OdpowiedzUsuń

Jest mi niezmiernie miło za każdy komentarz! Dzięki nim blog może tętnic własnym oryginalnym życiem, które każda z was współtworzy budując EKO wspólnotę tego miejsca w sieci.
Wszystkie komentarze czytam z uśmiechem:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...