WYGRANA U EKOCENTRYCZKI :)

Nie dawno przywędrowała do mnie przesyłka od EKOCENTRYCZKI gdzie zostałam wylosowana jako druga zwyciężczyni rozdania. Dziękuje bardzo. Na pierwszy rzut oka kosmetyki zapowiadają się dobrze. Zdążyłam już spróbować dwóch z nich. Nie powstrzymałam się :)

O to moje nagrody:


Już pierwszego dnia otwarłam balsamy do ust. byłam ich strasznie ciekawa bo wiem że chciałam kupić sobie ( ten w puszcze) ale jakoś nigdy nie natrafiła się na to okazja.
Balsam organiczny figs&rouge o zapachu granatu został otwarty jako pierwszy. Co o nim sądzę ? Dowiecie się w swoim czasie.
Druga pomadka BURT'S BEES również została otwarta. Bardzo mi podpasowała woń z domieszką mięty. Zawsze chciałam spróbować coś z tej marki a w Polsce nie jest tak prosto o produkty tej marki. Nareszcie mam okazje :)

Maska pewnie tez niebawem zostanie przetestowana.

Jeśli chodzi o próbki kremów z 15% ochroną przeciw szkodliwemu promieniowaniu UVB/UVA to trudno wydać tu jakąkolwiek subiektywną ocenę ponieważ nie są to pełnowartościowe produkty. Jednak zdarzyłam już wykorzystać jedną z nich. Krem jakby nie co rozjaśnia twarz. Nie zauważyłam aby kosmetyk na twarzy powodował błyszczenie się skóry. Wręcz przeciwnie twarz była matowa.

Wszystkie trzy pełnowymiarowe kosmetyki z pewnością doczekają się swoich recenzji.

Jeszcze raz dziękuje za wylosowanie mnie z pośród wielu uczestników rozdania :)

1 komentarz:

  1. hej:* jestem tu nie z przypadku :) widziałam,że bierzesz udział w rozdaniu w związku z czym chciałabym zaprosić Cię do siebie na moje rozdanie. Jeśli się zgłosisz będzie mi niezmiernie miło! Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń

Jest mi niezmiernie miło za każdy komentarz! Dzięki nim blog może tętnic własnym oryginalnym życiem, które każda z was współtworzy budując EKO wspólnotę tego miejsca w sieci.
Wszystkie komentarze czytam z uśmiechem:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...