KRYSZTAŁOWE CUDA NA PERFUMY:)

 Dzisiejszy post nie będzie dotyczył kosmetyków ale przedmiotów nie co związanych ze światem kosmetycznym a dokładnie z perfumami!
Jakiś czas temu odwiedzając TK maxxa natknęłam się na te oto flakoniki:Nie są to prawdziwe kryształy rzecz jasna:) Bardzo lubię w tym sklepie przeglądać dodatki do wnętrz. Są nie kiedy oryginalne i nie typowe. Nie na wszystkie mnie stać ale na te flakoniki jak najbardziej tak! Kosztowały ok 40zł więc nie zastanawiałam się długo. Co prawda na razie stoją puste bo nie mam czego za bardzo do nich przelać...ponieważ flakoniki nie są wyposażone w rozpylacz tylko w metalowy pręcik, którym pociera się miejsca w których chcemy nałożyć perfumy. Idealne były by na bazie olejku ale takie mam tylko dwa i to w buteleczkach z kuleczką o niewielkiej pojemności więc nie opłaca mi się przelewać.Flakoniki umieszczone są w pomarańczowym pojemniku zamykane na magnes. Oba flakoniki są odkręcane ale różnią się między sobą kształtem.


Ślicznie wyglądają na mojej półce. Dodatkowo tworzą element dekoracyjny we wnętrzu:) Co bardzo mi się podoba. Dzięki małej pojemności mogę włożyć flakoniki do torebki i zabrać je ze sobą.

Mam nadzieje, że już nie długo będę mogła je uzupełnić jakimiś przepięknymi zapachami tylko muszę jakieś ciekawe upatrzyć:)

lubicie gadżety tego typu?

6 komentarzy:

  1. są przepiękne, dlaczego Ty mi je pokazałaś? :p ahh teraz będę o nich myśleć!

    OdpowiedzUsuń
  2. Są cudowne. Już je widzę oczami wyobraźni na moim regaliku w łazience. Niestety w Olsztynie gdzie mieszkam nie ma TK maxxa:(
    Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za wizytę u mnie i tyle ciepłych słów.
    T.

    OdpowiedzUsuń

Jest mi niezmiernie miło za każdy komentarz! Dzięki nim blog może tętnic własnym oryginalnym życiem, które każda z was współtworzy budując EKO wspólnotę tego miejsca w sieci.
Wszystkie komentarze czytam z uśmiechem:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...