OGŁOSZENIA + WYGRANA W MALINOWYM KLUBIE :)

Witajcie, ostatnio mam totalny zawrót głowy. Sesja na studiach, praca i problem z komputerem, który już poważnie zaczyna niedomagać dlatego szykuje się do jego totalnej odnowy ponieważ przez te problemy nie mogę łączyć się z internetem - z wami !!! Dlatego przez te wszystkie uniedogodnienia ostatnio mało uczestniczę w świecie blogowym. Nie wiem jak długo to wszystko potrwa ale komputer będę mogła oddać do informatycznego lekarza najwcześniej w czwartek. Natomiast  powrót do zdrowia może trwać ok tygodnia tak przypuszczam choć mogę się mylić... Tak czy siak przez ok półtora tygodnia będę mieć poważne trudności w systematycznym pisaniu bloga. Zrekompensuje się oczywiście na nowym już sprzęcie. Wybaczcie za tą sytuacje niezależną od mojej osoby. Mimo wszystko postaram się zamieścić przez ten czas cokolwiek! Mam nadzieje że mi się uda:) Teraz nieco milej ! Musze się wam pochwalić:) Ostatnio w malinowym klubie wyraziłam chęć przetestowania kosmetyków firmy SYLVECO, którą bardzo polubiłam! Kto jeszcze o tym nie wie może się dowiedzieć we wcześniejszych postach dotyczących recenzji dwóch produktów tej marki na moim blogu. Niezmiernie się ciesze i dziękuje malinie za wybranie m.in. mnie jako osoby do testowania lekkiego kremu brzozowego oraz pomadki brzozowej z betuliną do ust:) Jestem tymi kosmetykami równie zauroczona. Zobaczymy jak się sprawdzą podczas ich użytkowania. Mam ok. miesiąca na dokładne przeanalizowanie tych dwóch cudności:)

Tak wyglądają moje skarby od malinki:A to karteczka z miłym akcentem od nadawczyni:)Dziękuje malino za możliwość testów :)

A tak wygląda opakowanie kremu, który otrzymałam:


oraz opakowanie pomadki ochronnej:


Na zakończenie życzę wszystkim udanych walentynek:)
Ja natomiast zabieram się za testowanie !!!

8 komentarzy:

 1. gratuluje moja droga i udanego testowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sylveco to zacna firma- wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że spodoba się i Tobie ;)
  Miłych testów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sylveco ma rewelacyjne produkty. gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje :* już testuje i jak na razie same pozytywy :D

  OdpowiedzUsuń

Jest mi niezmiernie miło za każdy komentarz! Dzięki nim blog może tętnic własnym oryginalnym życiem, które każda z was współtworzy budując EKO wspólnotę tego miejsca w sieci.
Wszystkie komentarze czytam z uśmiechem:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...